Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Звернення громадян

Зразок заяви до голови районної ради завантажити 

Графік прийому громадян в районній раді

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

День

прийому

Години прийому

Красовський

Ярослав Йосипович

Голова районної ради

Понеділок

9.00 – 13.00

 

Заступник голови районної ради

Вівторок

9.00 – 13.00

14.00 – 17.00

Колісніченко 

Лідія Анатоліївна

 

Заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справамивиконавчого апарату районної ради

Середа

9.00 – 13.00

14.00 – 17.00

***  Стаття 22. Особистий прийом громадян Закону України “Про звернення громадян”

Керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян зобов’язані проводити особистий прийом громадян.

Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час, за місцем їх роботи і проживання. Графіки прийому доводяться до відома громадян.

Порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, об’єднаннях громадян визначається їх керівниками.

Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

Звіти про звернення громадян

Надання матеріальної допомоги з фонду депутатів районної ради

Відповідно до Положення про порядок використання коштів фонду депутата районної ради  на 2016 рік, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання №35 від 17.12.2015 року,  малозабезпечені жителі Тиврівського району,  які перебувають у складному матеріальному становищі або потребують коштів на лікування, мають право звернутися до депутата районної ради для отримання матеріальної допомоги.

Підставою для надання допомоги є:

Депутат районної ради приймає рішення про виділення матеріальної допомоги заявнику у вигляді висновку (для ознайомлення та друку натисніть тут) та подає його відповідній міській, селищній, сільській раді за місцем проживання заявника для виплати зазначених коштів.