Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідали ДНЗ «Пролісок» смт. Сутиски

21.05.2020

20 травня заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, з метою ознайомлення з об’єктом соціальної сфери, який цьогоріч фінансуватиметься за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, відвідали ДНЗ «Пролісок» смт. Сутиски Тиврівського району.

З поточною ситуацією та планами реконструкції дошкільного навчального закладу ознайомив селищний голова Леонід Дідух, а також поінформував про потреби населення в охоплені дітей дошкільною освітою.

За його словами, на сьогодні із 310 дітей дошкільного віку в існуючому ДНЗ навчається і виховується 189 дітей, на черзі перебуває 121 дитина. Тобто, реалізація цього проєкту дозволить створити сучасний дошкільний навчальний заклад на 320 місць та задовільнить потреби дошкільнят селища.

Тож основною метою даного проєкту є проведення робіт з реконструкції існуючого приміщення та забезпечення оптимальних умов для розміщення дитячого закладу, яку завдяки фінансуванню з державного фонду регіонального розвитку та співфінансуванню з місцевого бюджету вдасться реалізувати до кінця наступного року.