Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Тиврівська районна рада

Вінницької області

Електронне декларування

ImagesДо уваги суб’єктів декларування!

            Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

            Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

            На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланням: https://nazk.gov.ua/rozyasnennya-dlya-subyektiv-deklaruvann…

            Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні кваліфікованого електронного підпису.

            Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

ЗАКОН

Закон України “Про запобігання корупції”

РІШЕННЯ НАЗК

Форма декларації визначена Рішенням Національного агентства від 10 червня 2016 року №3, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 15 липня 2016 року за №960/29090, яке є нормативно-правовим актом, обов’язковим для виконання всіма суб’єктами декларування

Цим же Рішенням затверджений Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. № 3. 

Перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків, затверджений Національним агенством з питань запобігання корупції від 17.06.2016р. N 2.

Рішення Національного агенства з питань зщапобігання корупції від 06 вересня 2016 року №19, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2016 р. за N 1479/29609 “Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій”.

Технічні вимоги до полів форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Рішення від 10 лютого 2017 року № 56 “Про затвердження Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”.

РОЗЯСНЕННЯ

Методичні рекомендації щодо складення, подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2016 році.

Що треба знати державним службовцям перед заповненням електронної декларації?

 
 
 
 

Машина в чужому володінні. Видача генеральної довіреності не звільняє держслужбовця від обов’язку задекларувати транспортний засіб

 
 
 
 

ЕЦП від Приват Банку.

Заповнення електронної декларації.

Відеоінструкція заповнення електронної декларації.

Е-декларація приклад заповнення, е-декларування.

Е-декларація огляд частина 1.

Е-декларація огляд частина 2