Вінницької області

Все про футбол

19.06.2019

Sn854627

Стартувала ліга чемпіонату Вінницької ТО ВФСТ «Колос» з футболу серед дорослих команд. В цих змаганнях район представляє футбольна команда с.Селищ, переможець і неодноразовий призер ліги.

Свою першу гру селищанські футболісти проводили на виїзді з командою с.Мурафа Шаргородського району. Наша команда впевнено перемогла з рахунком ( 5:0). Відзначився Бадьорний О., який забив перший і останній м’яч.

Наступні ігри ми проводили вдома. Нашими суперниками були команди   с.Северинівки Жмеринського району і с. Мурафа Шаргородського району які наші футболісти послідовно обіграли з рахунком (2:1 і 8:1).після цих перемог селищанська команда вийшла до полу фіналу обласної ліги.

Протягом двох днів на стадіоні с.Селище проходив фінал чемпіонату Вінницької ТО ВФСТ «Колос» юнаків, які проживають в сільській місцевості «Золотий колосок». Спочатку змагались збірні команди юнаків 2005 р.н. Тростянецького, Муровано-Куриловецького, Жмеринського та Чечельницького районів. Головний приз здобули юнаки Жмеринського району.

Серед юнаків 2006 р.н. кращою виявилась команда Ямпільського району, яка обіграла своїх ровесників з Крижопільського, Тульчинського, Жмеринського районів.

Переможці змагань будуть представляти Вінниччину на Всеукраїнських змаганнях «Золотий колосок» в м.Скадовськ Херсонської області.

Спортивний комплекс «Колос» с.Василівки став місцем проведення фінальних 24-х районних літніх сільських ігор з малого футболу (7+1) і перетягуванні линви (канату) серед команд територіальних громад.

Чемпіоном району з футболу вдруге стає молода команда с.Василівки (фото), до трійки призерів увійшли футболісти с.Черемошного і с.Жахнівки.

Кращим футболістом визнано гравця команди с.Черемошне Щербу В.

Змагання з перетягування линви виграла команда с.Строїнці, друге і треті місця посіли фізкультурники с.Василівки і с.Черемошне.

Голова РО ВФСТ  “Колос”  Лісниченко В.Т.