Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Вітання голови районної ради з Днем Перемоги

08.05.2020

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у страшні дні війни 1941-1945 рр, і при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Великої Вітчизняної війни, тому закликаю кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим  живим ветеранам.

Звертаюсь до молодого покоління, яке зростає на прикладі пам’яті трагедії усього людства, та повинно чітко усвідомити, що безглузда ідеологічна конфронтація, зарозумілість, яка сягає політичної верхівки,  – це тупиковий вихід із ситуації, тому ви маєте зробити усе, щоб ніколи не допустити кровопролиття, яке і сьогодні ми маємо у своїй країні.

Пам’ятаймо, що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

Шлю вітання усім ветеранам, дітям війни, нам з нами. Гірко, що і сьогодні на теренах нашої країни проливається кров! Тому в першу чергу бажаю нам МИРУ, а ще міцного здоровя нашим родинам!

Голова районної ради Ярослав Красовський

Peremoga