Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Відбулися ІІ частина 29 та 30 сесії Тиврівської районної ради 7 скликання

08.07.2019

04 липня в залі засідань районної ради під головуванням голови районної ради Красовського Я.Й. відбулася ІІ частина 29 сесії та 30 сесія Тиврівської районної ради 7 скликання.

Участь в засіданнях взяли: депутати районної ради 7 скликання, голова  та заступник голови Тиврівської райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, голови територіальних громад району, засоби масової інформації.

На розгляд 29 сесії районної ради 7 скликання виносилося 11 питань. А саме:

1.Про районну Дошку Пошани

2 .Про розпорядження голови районної ради

3. Про розпорядження  голови районної державної адміністрації

4.Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2018 року №567 “Про районний бюджет на 2019 рік”

5. Про затвердження змін до  фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський  РЦПМСД»

6. Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в Тиврівській дитячій музичній школі на 2019-2020 навчальний рік.

7.Про надання дозволу Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат  Тиврівської районної ради  Вінницької області на списання основних засобів

8.Про призначення та умови оплати праці завідувача районного методичного кабінету Козак Л. О. на умовах контракту.

9. Про внесення змін до рішення 22 сесії районної ради 7 скликання № 472 від 26 квітня 2018 року «Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Новоміської сільської ради».

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Ворошилівка.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Тростянець.

На розгляд 30 сесії районної ради 7 скликання виносилося 1 питання: “Про припинення повноважень депутата районної ради 7 скликання”.

Незважаючи на жваву дискусію, яка виникла в залі при розгляді окремих питань порядку денного, всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.