Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Вагомий спортивний успіх керівників місцевого самоврядування Тиврівщини

08.07.2019

Фото 2

В районі протягом 24–ох років проводяться змагання серед збірних команд територіальних громад, в складі яких активну участь беруть представники депутатського корпусу, голови, секретарі рад.

Центральна рада ВФСТ “Колос” започаткувала окремі змагання серед керівників рад різних рівнів.

Спортивні організації району стали проводити свої змагання з цією категорією учасників.

Збірна району успішно виступила в перших започаткованих змаганнях, які проводилися в м. Ворохта івано-Франківської області у далекому 2016 році і стала переможцем в загальнокомандному заліку.

Цю перемогу здобували: Голодюк В.Д., Кітова Ю.В. Трач Н.В. (Строїнці), Красовський Я.Й., Колісниченко Л.А. (Районна рада), Таранюк В.М. (Жахнівка), Мокойчук Ю.В. (Черемошне), Жовмір О.І. (Депутат районної ради), Олійник С.В. (В. Вулига).

Нещодавно в м. Вінниця на спортивному комплексі ВФСТ “Колос” відбулись другі спортивні ігри голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад області.

До програми спортивних ігор входило шість видів спорту:  гирьовий, дартс, футзал  (4+1), настільний теніс, шахи, шашки.

В урочистому відкритті спартакіади взяли участь керівництво облдержадміністрації, облради, голова ОО “Колос” Татусяк С.П. Голова Гніванської ОТГ Кулешов В.В.

Вони побажали учасникам успішних стартів, перемог, сприяти розвитку спорту у своїх територіальних громадах.

Першими розпочали змагання гирьовики, представник нашого району Таранюк В.М. (Жахнівка) посів 4 місце.

Чемпіонка району з “Дартсу” Щебетюк О.Л. (Колюхів) стала володаркою бронзової нагороди.

Срібну нагороду для збірної принесла тенісистка Михайлова Н.В. (Шершні).

 

Важким і складним до золотих медалей був шлях в наших футзалістів, які в півфіналі і фіналі обіграли своїх суперників з Козятинського та Вінницького районів з однаковим рахунком (5:1).

Склад команди переможців: Баламут С.О. (Сліди) Кулешов В.В. (Гнівань ОТГ), Слободян В.М. (Селище) Косецький А.Б (Марківка), Швидюк В.Б. (Р-Польові).

Сильний склад учасників зібрали шашково-шахові змагання, в них Олійник С.В, (В.Вулига) здобула бронзову медаль, як і в 2016 році.

Переможець районних сільських ігор Ліщишин В.В. (Ворошилівка) зумів обіграти кращих шахістів області і виграти золоту нагороду.

За результатами виступів  всіх учасників збірна району виборола — 7 золотих, 1срібну, 2 бронзових медалей, два пам’ятних кубка і вдруге стала переможцем в загальнокомандній першості.

Переможці обласної спартакіади братимуть участь у Всеукраїнських змаганнях в м. Скадовськ Херсонської області.

Фото 1

Безуглий В.В., Лісниченко В.Т. – керівники спортивної делегації.