Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

У Тиврові привітали медиків району з професійним святом

18.06.2019

Da9d725ee5d1e2452e44e71eebeab8bb

14 червня, напередодні професійного свята фахівців галузі охорони здоров”я вітали керівники району: голова районної ради Я.Й. Красовський та голова райдержадміністрації В.В. Бойко.

Урочистості відбувалися в районному Будинку культури.

-Маю честь від депутатського корпусу та від себе особисто із вдячністю привітати вас зі святом, – звернувся до медичних працівників голова районної ради Я.Й. Красовський. – Хочу висловити щиру подяку за Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров”я та надію, людяність та співпереживання. Ваші щирі серця та теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення. Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть у непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування і профілактики захворювань. Дорогі медичні працівники! Низький уклін Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров”я. Бажаємо Вам великого людського щастя, доброго здоров”я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються усі Ваші задуми, а  віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Подякували медикам за відданість та високий професіоналізм і голова райдержадміністрації Бойко В.В. та Тиврівський селищний голова Кицишин С.М.

Кращим працівникам медичної галузі за сумлінну багаторічну працю та особистий внесок у розвиток охорони здоров”я вручили Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації та Почесні грамоти Тиврівської райдержадміністрації та районної ради.

Привітали колег і головний лікар КНП «Тиврівська центральна районна лікарня» П.О. Присяжний та головний лікар КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» В.М. Приймак, які також відзначили своїх кращих працівників.