Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

У селі Василівка відкрито дитячий садочок “Калинонька”

30.08.2019

Img 5124

У житті мешканців села Василівка 29 серпня відбулася довгоочікувана та радісна подія – урочисте відкриття дитячого садочка “Калинонька”.

Його відкриття – це приклад співпраці влади, громади та меценатів в інтересах створення належних умов для дітей. Адже саме завдяки спільними зусиллями  Василівської сільської  ради, приватних підприємств та фермерів  громади, та за сприяння відділу освіти районної державної адміністрації та районної ради вдалося провести капітальний ремонт частини шкільного приміщення, де матимуть змогу здобувати дошкільну освіту  24 малюки.

У святковій церемонії відкриття садочку взяли участь: голова районної ради Ярослав Красовський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк,  начальник управління освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації Людмила Касянчук, голова Тиврівської районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України Михайло Сергійович Подзігун, генеральний директор ТОВ «Агроеталон» Василь Черній, фермери громади Віктор Олійник та Іван Протопіш.

Гості свята побажали тепла і затишку у дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі, адже діти – це наше майбутнє.

Зі словами привітання виступив голова районної ради Ярослав Красовський, який зазначив, що усі довго чекали на цю подію. Відкриття дошкільного навчального закладу – свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер діти перебуватимуть під опікою, наглядом і любов”ю вихователів. Адже кожен з батьків мріє про достойне майбутнє своїх дітей.Від тієї підготовки, яку дошкільнята отримають зараз, в значній мірі залежить те, з якими знаннями вони прийдуть до школи та якими фахівцями стануть у майбутньому.

Після гучних оплесків всіх охочих запросили оглянути заклад. Приміщення садочка наповнилося дитячим щебетом. Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишними дитячими кімнатами.