Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Тиврівщина волейбольна

12.04.2019

24 березня 2019 року в спортивних залах ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврова і районного відділення поліції проведено Першість Тиврівського району з волейболу серед команд територіальних громад.

Шість команд – учасниць Першості було розбито методом жеребкування на дві підгрупи, в яких команди зіграли за коловою системою. За підсумками групових змагань визначились команди, які в стикових матчах розіграли місця Першості. Молодіжна команда з смт. Тиврова, обігравши команду Василівської територіальної громади з рахунком 2:1 посіла 5-е місце.

Напруженим і видовищним став поєдинок за 3-є місце, в якому зустрілися команди Жахнівської сільської територіальної громади і збірна команда районної організації ВФСТ «Колос».  Проявлена вища майстерність, бажання перемогти, спортивна фортуна – складові за допомогою яких збірній команді РО ВФСТ «Колос» вдалося посісти 3-є місце Першості.

Розминкою для вболівальників і окрасою змагань стала вирішальна фінальна гра між командами Тиврова і Сутисок. У запеклій напруженій боротьбі тиврівські волейболісти з рахунком 2:1 (25:15, 26:28, 15:11) здолали команду смт. Сутиски, виборовши перше місце і звання чемпіона Першості Тиврівського району.

Переможця та призерів районних змагань нагороджено грамотами та кубками, гравців команд  – медалями від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Організатори Першості висловлюють слова щирої вдячності директору ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів П.В.Мельнику, начальнику Тиврівського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області А.В.Присяжнюку за сприяння в організації проведення районних змагань.