Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Спортсмени Тиврівщини і Липовеччини спільно кують спортивну славу

04.03.2019

 Виповнилось 15 років, як були підписані угоди про співпрацю в галузі спорту між відділами молоді і спорту Тиврівської та Липовецької райдержадміністрацій.

    За цей час між нашими районами проведено понад 60 спортивних заходів з баскетболу, волейболу, футболу, кульової стрільби, шахів тощо серед різних вікових категорій учасників.

    Нещодавно в спортивному залі Липовецької ДЮСШ відбулись  зональні обласні змагання учнівської молоді.

    В змаганнях із стрітболу (3×3) змагались вісім команд юнаків з Шаргородського, Оратівського, Тиврівського, Липовецького та інших районів. Наш район на цих змаганнях представляли дві команди Тиврівської ЗОШ I-III ст.

    Юнаки молодшої, старшої вікових груп перемогли своїх суперників і вийшли до фінальної стадії змагань, які відбуватимуться в березні 2019 року в спортивному залі «Баско» м.Вінниця.

    Юнаків на баскетбольному паркеті змінила чоловіча збірна району, яка на запрошення господарів прибула взяти участь в 16-му кубку області ЗТУ В.І.Вечерука, де посіли п’яте місце.

    В смт.Турбів Липовецького району Вінницька ОО ВФСТ «Колос» проводила зональні обласні змагання з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н. Команда Тиврівської ЗОШ I-III ст. обіграла своїх суперників із Козятинського (5:0), збірну Липовецького районів (5:1) і другий рік поспіль виходять до фіналу.

    Кращим бомбардиром облзмагань організатори визнали тиврівчанина Романського Я. Незабаром будуть проведені змагання на кубок Тиврівського району з волейболу, на які запрошена команда Липовецького району.