Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 03/04/2020 року№9смт Тиврів
Про посилення заходів щодо недопущення поширення та запобігання коронавірусної інфекції COVID-19.

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2020 р. № 239 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішення районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня 2020 року №6, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID -19 на території Тиврівського району.

  1. Тимчасово до нормалізації епідемічної ситуації:

1.1. Призупинити прийом громадян з особистих питань головою районної ради, керуючою справами виконавчого апарату районної ради  (у тому числі виїзних).

1.2. Обмежити доступ громадян до адміністративного будинку і службових приміщень районної ради, крім депутатів районної ради та працівників районної ради.

Пропуск у адміністративний будинок і службові приміщення районної ради здійснюється на підставі службового посвідчення. Під час пропуску і знаходження у приміщенні районної ради обов’язково мати засоби індивідуального захисту (маска, рукавички, антисептик тощо).

1.3. Виробничі наради, засідання робочих груп чи  Координаційної ради проводити в режимі телефонних або відеоконференцій.  Засідання постійних комісій районної ради та пленарних засідань скликати лише для прийняття невідкладних рішень.

  1. Виконавчому апарату районної ради під персональну відповідальність (Колісніченко Л. А.):

 2.1. Упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього трудового розпорядку працівників виконавчого апарату Тиврівської районної ради, виконувати обов’язки, передбачені посадовими інструкціями на робочому місці.

2.2. Прийом листів, заяв, звернень  та запитів, які надходять на адресу районної ради, проводити почергово працівником виконавчого апарату районної ради.

Консультування громадян з усіх питань проводити засобами електронних комунікацій, які виключають безпосередній особистий контакт.

Забезпечити неухильне виконання рекомендацій Мінцифри України направлених листом від 16.03.2020 року №1/06-3-1 176

2.3. Проводити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань з послідуючим обов’язковим повідомленням територіальних лікувальних закладів та відокремленого структурного підрозділу Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький ОЛЦVIО3 України».

2.4. Заборонити участь у масових заходах освітнього, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.

2.5. Посилити контроль за санітарним станом адміністративного будинку і службових приміщень районної ради, забезпечити виконання протиепідемічних заходів в повному обсязі.

  1. Органам місцевого самоврядування та керівникам установ, організацій та підприємств, засновником яких є Тивріська районна рада, до нормалізації епідемічної ситуації:

3.1. Заборонити проведення особистих прийомів (у тому числі виїзних).

3.2. Заборонити участь і проведення масових заходів освітнього, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру.

3.3. Проводити наради, комісії, засідання тощо в режимі телефонних або відео конференцій.

3.4. Проводити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань з послідуючим обов’язковим повідомленням територіальних лікувальних закладів та відокремленого структурного підрозділу Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький ОЛЦVIО3 України».

3.5. Забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – також роботи в режимі реального часу через мережу  «Інтернет».

3.6. Довести до відома працівників про можливість отримання  відпусток у порядку визначеному законодавством (без врахування графіків відпусток) на відповідний період та максимально сприяти реалізації права працівників на їх отримання.

3.7. Посилити контроль за санітарним станом приміщень, забезпечити виконання протиепідемічних заходів в повному обсязі, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

3.8. Розмістити на дошках оголошень в адміністративних будівлях та в інших місцях, доступних для громадськості, інформацію про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, адреси електронної пошти та для поштових відправлень, контактні телефони, телефони гарячих ліній, які можливо використовувати як альтернативний шлях для звернень.

3.9. Заборонити громадянам відвідування адміністративних будівель.

 Направляти звернення, запити, листи тощо засобами поштового та електронного зв’язку.

  1. Комунальним некомерційним підприємствам «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Тиврівська центральна районна лікарня»:

4.1. Забезпечити проведення посиленого моніторингу стану захворюваності;

4.2. Своєчасне подання інформації та пропозицій для прийняття ефективних управлінських рішень.

4.3. Організувати постійний моніторинг епідемічної ситуації з урахуванням ризику занесення коронавірусної інфекції з сусідніх територій та держав.

  1. 5. Огранам місцевого самоврядування взяти під особистий контроль одиноких осіб похилого віку та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  2. 6. Звернутись до релігійних установ на території Тиврівського району щодо обмеження проведення масових богослужінь.
  3. 7. Встановити, що за недотримання протиепідимічного режиму, працівники несуть відповідальність згідно чинного законодавства України.
  4. 8. Опублікувати дане розпорядження на офіційному сайті Тиврівської районної ради.
  5. 9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Голова районної ради Я.Й. Красовський