Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 25/02/2020 року№6смт Тиврів
Про економію бюджетних коштів, передбачених на утримання районної ради та виконавчого апарату районної ради.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» та листа Тиврівської районної державної адміністрації №01/01-20/292 від 17.02.2020 року щодо забезпечення потреби в коштах на заробітну плату з нарахуваннями, енергоносії та вжиття заходів із упорядкування (оптимізації) мережі, штатів у 2020 році:

  1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання районної ради та виконавчого апарату районної ради (додаються).
  1. Відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради:

         2.1. Забезпечити першочергове фінансування тих видатків, метою яких є основні функції і завдання районної ради та виконавчого апарату районної ради;

         2.2. Не передбачати кошти на фінансування видатків бюджету, повноваження з виконанням яких не визначені Бюджетним кодексом України, нормативно-правовими актами Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.

  1. Розпорядження голови районної ради від 16.01.2018 № 4 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання районної ради та виконавчого апарату районної ради» визнати таким, що втратило чинність.

         4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. П Л А Н заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання районної ради та виконавчого апарату