Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 01/02/2019 року№4смт Тиврів
Про збори громадян за місцем проживання.

Відповідно до ч.7 ст.55, ст.8 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Постанови Верховної Ради України № 3748-ХІІ від 17.12.1993 року «Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні», прийнявши до відома, що в лютому-березні 2019 року у відповідності з багаторічною практикою будуть проведені в територіальних громадах району збори громадян за місцем проживання:

  1. З метою надання практичної та методичної допомоги на місцях, враховуючи необхідність вивчення стану справ життя і діяльності територіальних громад, вирішенні їх нагальних потреб створити виїзні робочі групи з числа керівників та відповідальних працівників районних служб, організацій, установ і закріпити за ними місцеві ради (додаток 1).
  2. Керівникам груп узагальнивши інформацію про проведення зборів громадян у територіальних громадах, закріплених за ними, проінформувати районну раду, відповідно рекомендованої форми (додаток 2).
  3. Заступнику керуючого справами – начальнику відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради (Підлісна Т.І.) зібрати дані про час і місце проведення зборів громадян у територіальних громадах району та повідомити про це керівників та членів робочих груп.
  4. Рекомендувати:

         – депутатам районної ради та місцевих рад прийняти участь у зборах;

         – сільським, селищним, міському голові включити до порядку денного зборів громадян за місцем проживання наступні питання:

         1). Інформацію про хід виконання програми розвитку територіальної громади.

         2). Інформацію представників територіальних органів поліції про стан правопорядку, заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень

 на території сільської (селищної, міської) ради.

3). Звіти керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, про роботу в 2018 році.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

                   

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. Склад виїзних робочих груп по наданню методичної допомоги у проведенні зборів громадян за місцем проживання у територіальних громад району.