Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 13/08/2018 року№38смт Тиврів
Про організаційні заходи районної ради по відзначенню 27-ї річниці Незалежності України.

Відповідно до пункту 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення 22 сесії районної ради 7 скликання від 26 квітня 2018 року № 455 «Про звання «Почесний громадянин Тиврівського району», з метою відзначення 27-ої річниці Незалежності України та вшанування за особистий внесок у розвиток та розбудову Тиврівського району окремих громадян, колективів та територіальних громад:

 

  1. Здійснити нагородження присвоєного звання «Почесний громадянин Тиврівського району ШЕВЧЕНКО Поліні Андріївні – 14.11.1937 р.н, ветерану медичної галузі,  заступнику головного лікаря по лікувальній роботі Тиврівської районної лікарні протягом 19 років (1975-1994рр), депутату Тиврівської районної ради семи скликань по Тиврівському виборчому округу, за значний особистий внесок у соціальний розвиток Тиврівського району та вагомі досягнення в галузі охорони здоров’я  з врученням відповідної відзнаки «Почесний громадянин Тиврівського району» та іменного диплому.

2.​ Затвердити організаційні заходи районної ради по відзначенню 27-ої річниці Незалежності України (додаток 1).

3.Створити організаційний комітет для організації та проведення  районних заходів щодо відзначення 27-ї річниці Незалежності України та підведення підсумків ХІ районного фестивалю народної творчості «Тиврівське перевесло» (далі – Організаційний комітет)  (додаток 2).

  1. Організаційному комітету визначити та здійснити нагородження:

– кращих територіальних громад за підготовку до ХІ районного фестивалю народної творчості «Тиврівське перевесло» дипломами та статуетками за 1,2,3 місце;

– посадових осіб місцевого самоврядування та працівників закладів культури сертифікатом на краєзнавчо-пізнавальну екскурсійну поїздку вартістю 8 000 грн.;

  1. Затвердити кошторис витрат для організації та проведення районних заходів по відзначенню 27-ї річниці Незалежності України (додаток 3).
  1. 6. Запропонувати релігійним організаціям провести 24 серпня 2018 року молебні за Україну.
  1. Відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради (Підлісна Т.І.):

7.1.  Забезпечити оприлюднення привітання голови районної ради з нагоди Дня Державного Прапора України і 27-ї річниці Незалежності України та протягом серпня забезпечити висвітлення святкових подій на сторінках районної газети «Маяк» та на офіційному веб-сайті районної ради.

7.2. Організувати запрошення до участі в районних заходах з нагоди 27-ї річниці Незалежності України представників депутатського корпусу, підприємств, установ, організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій.

7.3. Узагальнити інформацію про виконання районних заходів щодо відзначення 27-ї річниці Незалежності України та проінформувати голову районної ради на апаратній нараді.

  1. Заступнику керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату, начальникам відділів виконавчого апарату, керівникам комунальних підприємств та установ, управління якими здійснює районна рада, забезпечити повне та якісне виконання запланованих заходів, зазначених у п.2 цього розпорядження.

9.​ Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату Л.А.Колісніченко.

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. П Л А Н районних заходів щодо відзначення в 27-ї річниці незалежності України
Додаток 2. С К Л А Д організаційного комітету для організації та проведення районних заходів щодо відзначення 27-ї річниці Незалежності України
Додаток 3. Кошторис витрат по організації та проведенню районних заходів щодо відзначення 26-ї річниці Незалежності України