Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 04/07/2018 року№35смт Тиврів
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району" Тиврівського району Вінницької області

Відповідно до частини 7статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №545 "Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр", Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району" Тиврівської районної ради Вінницької області, затвердженого рішенням 23 сесії районної ради 7 скликання від 08 червня 2018 року №482:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району” Тиврівської районної ради Вінницької області (далі – конкурс).
  2. Повідомлення про оголошення конкурсу  (додаток №1) подати для опублікування у районній газеті “Маяк” та офіційному веб-сайті Тиврівської районної ради.
  3. Визначити місцем проведення конкурсу зал засідань Тиврівської районної ради (смт Тиврів вул.Тиверська, 32).
  4. Створити та затвердити персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсу чисельністю 7 осіб (додаток №2).
  5. Конкурсній комісії для проведення конкурсу здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу відповідно до чинного законодавства України.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. Повідомлення
Додаток 2. Склад конкурсної комісії для проведення конкурсу