Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 27/06/2018 року№34смт Тиврів
Про касову дисципліну.

Відповідно до статей 43, 55, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 №148:

 

  1. Призначити відповідальною особою за організацію і ведення касових операцій (касиром) Тиврівської районної ради заступника керуючого справами-начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Маренюк Н.Ф.

 

  1. Визначити місцем проведення касових операцій робоче місце заступника керуючого справами-начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Маренюк Н.Ф (за адресою: Україна 23300 Вінницька обл.Тиврівський р-н.смт.Тивріввул.Тиверська, 32)

 

  1. Призначити касира відповідальним за отримання готівкових грошових коштів у банку, а також за своєчасне здавання готівки в сумі, що перевищує встановлений ліміт каси, до установи банку.

 

  1. Заступникукеруючого справами-начальнику відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради Гончарук Т.В. ознайомлювати осіб, виконуючих обов’язки касира, перед їх допуском до роботи з вимогами Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 29.12.2017 №148 і Порядком оприбуткування готівки в касі Тиврівської районної ради

 

  1. Заступнику керуючого справами-начальнику відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради Гончарук Т.В. забезпечити укладення договорів про повну матеріальну відповідальність з особами,виконуючими обов’язки касира

 

  1. Заступнику керуючого справами-начальнику відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради Гончарук Т.В. забезпечити проведення інвентаризації каси в такі строки:

 

  • періодичних планових -в перший робочий день кожного кварталу;
  • перед складанням річної фінансової звітності – станом на 31 грудня звітного року;
  • при зміні матеріально-відповідальної особи – в день приймання- передачі справ

 

7.Контроль за веденням касових операцій, в т.ч. за веденням касової книги, покласти на заступника  керуючого справами-начальнику відділу фінансового забезпечення виконавчого апарату районної ради Гончарук Т.В.

 

8.Затвердити Порядок оприбуткування готівки в касі Тиврівської районної ради (додаток 1)

 

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою

 

  1. Дане розпорядження підлягає затвердженню на черговій сесії районної ради.

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Порядок оприбуткування готівки в касі Тиврівської районної ради