Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20/09/2019 року№21смт Тиврів
Про призначення відповідального за цивільний захист

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 20, 55 Кодексу цивільного захисту України та з метою виконання вимог у сфері цивільного захисту, здійснення належної підготовки та проведення, у разі потреби, заходів цивільного захисту:

  1. Призначити заступника керуючого справами-начальника відділу зв”язків з громадськістю виконавчого апарату районної ради Киришова Валерія Володимировича з 01 жовтня 2019 року відповідальним за цивільний захист по виконавчому апарату Тиврівської районної ради.
  2. Внести відповідні зміни до посадової інструкції заступника керуючого справами  – начальника відділу зв”язків з громадськістю виконавчого апарату районної ради Киришова В.В.
  3.   Заступнику керуючого справами -начальнику відділу зв”язків з громадськістю виконавчого апарату районної ради Киришову В.В. забезпечити розміщення відповідних інструкцій та пам”яток з питань забезпечення цивільного захисту населення у службових приміщеннях Тиврівської районної ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Голова районної ради Я.Й. Красовський