Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05/03/2018 року№18смт Тиврів
Про надання методичної та практичної допомоги працівникам у веденні особових справ та журналів обліку особових справ

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах, організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 року №1000/5 з метою вивчення якості ведення журналів та особових справ керівників установ, закладів та організацій, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району та дотримання єдиних вимог щодо їх оформлення:

 

  1. Для надання методичної та практичної допомоги у веденні особових справ та журналів обліку особових справ провести перевірку особових справ та журналів обліку особових справ керівників установ, закладів та організацій, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району згідно додатку.
  2. Керівникам установ, закладів та організацій, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району до 20 березня 2018 року надати юридичному відділу виконавчого апарату районної ради:
  • особову справу;
  • копію трудової книжки;
  • штатний розпис установи, закладу та організації, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району за 2016-2018 роки;
  • журнал обліку особових справ;
  • інформацію про сумісництво у вільний від основної роботи час.

3. Заступнику керуючого справами -начальнику юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Рудик Н.І.:

  • здійснити перевірку особових справ та журналів обліку особових справ в присутності керівника установи, закладу та організації, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району;
  • до 22 березня 2018 року підготувати звіт про результати перевірки особових справ, журналів обліку особових справ, копій трудових книжок та інформації про сумісництво у вільний від основної роботи час керівників установ, закладів та організацій, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району та надати його голові  районної ради.

4. Відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради (Підлісна Т.І.) дане розпорядження довести до відома його виконавців.

Голова районної ради Я.Й. Красовський