Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 06/02/2018 року№11смт Тиврів
Про збори громадян за місцем проживання.

Відповідно до ч.7 ст.55, ст.8 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Постанови Верховної Ради України № 3748-ХІІ від 17.12.1993 року «Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні», прийнявши до відома, що в лютому-березні 2018 року у відповідності з багаторічною практикою будуть проведені в територіальних громадах району збори громадян за місцем проживання:

 

  1. З метою надання практичної та методичної допомоги на місцях, враховуючи необхідність вивчення стану справ життя і діяльності територіальних громад, вирішенні їх нагальних потреб створити виїзні робочі групи з числа керівників та відповідальних працівників районних служб, організацій, установ і закріпити за ними місцеві ради (додаток 1).
  2. Керівникам груп узагальнивши інформацію про проведення зборів громадян у територіальних громадах, закріплених за ними, проінформувати районну раду, відповідно рекомендованої форми (додаток 2).
  3. Заступнику керуючого справами – начальнику відділу організаційного та методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради (Підлісна Т.І.) зібрати дані про час і місце проведення зборів громадян у територіальних громадах району та повідомити про це керівників та членів робочих груп.
  4. Рекомендувати:

         – депутатам районної ради та місцевих рад прийняти участь у зборах;

         – сільським, селищним, міському голові включити до порядку денного зборів громадян за місцем проживання наступні питання:

         1). План соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік в рамках “Стратегії розвитку 2020”

         2). Інформацію представників територіальних органів поліції про стан правопорядку, заходи, які вживаються щодо попередження правопорушень на території сільської (селищної, міської) ради.

 3). Звіти керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад.

         5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Склад виїздних робочих груп по наданню методичної допомоги у проведенні зборів громадян за місцем проживання у територіальних громадах району.