Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Розпочався ІІІ етап польсько-українського проекту «Активний вчитель з харизмою”

10.06.2019

Img 1727

7 червня на базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» розпочався ІІІ етап польсько-українського проекту «Активний вчитель з харизмою», що реалізовується Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Фундацією «ФЕРСО» (Польща). У проекті беруть участь 20 вчителів із Вінницької області, навчають сертифіковані польські тренери.

ІІІ етап проекту являє собою дводенний тренінг, під час якого учасники представлять свої авторські тренінги та отримають рекомендації від тренера проекту Яцека Єнджейчака та матимуть тренінги з тем:

  • Загальні засади комунікації без примусу за методикою Розенберга
  • Вступ до транзакційного аналізу

«Проект «Активний вчитель з харизмою» спрямований на вчителів Вінницької області, незалежно від предмета викладання, під час якого учасники вчитимуться, як використовувати тренерські методики для роботи з учнями у школі. Метою проекту є озброєння вчителів компетентними тренерськими вміннями, шляхом збагачення їх майстерності, сприяння побудові у них усвідомлення того, що успіх в галузі освіти багато в чому залежить від особистості, свідомості вчителя, його компетенції та готовності до змін, а інструментом його роботи є енергія, ентузіазм і бажання працювати.

Попередньо учасники проходили тренінг з тренерської майстерності у Вінниці та у Лодзі (Польща), де також знайомились  із польською системою освіти. Протягом останніх трьох місяців учасники втілювали свої нові знання та вміння на практиці.

Інформація офіційного вебсайту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування