Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K

Розпочалася активна підготовка до чергової сесії районної ради

05.09.2019

5 вересня розпочалася підготовка до чергової сесії районної ради 7 скликання. Основні питання для розгляду на сесії приурочені розвитку спортивної галузі в районі та дню фізкультурника в районі.

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку та управління майном та з питань гуманітарної та соціальної політики. До обговорення депутатам було винесено такі питання:

  • Про розвиток спортивної галузі району: напрацювання, проблеми та заходи, направлені на їх подолання.
  • Звіт директора районної дитячо-юнацької спортивної школи про виконання завдань із популяризації здорового способу життя для дітей та молоді району.
  • Про вилучення та передачу-приймання адміністративного приміщення.
  • Про  внесення змін до районної комплексної програми  «Турбота»на 2017-2020 роки.
  • Про затвердження персонального складу Наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,
  • Про статутний капітал  комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

За результатами роботи комісій усі питання винесені на розгляд 31 сесії районної ради, орієнтовна дата проведення якої – перша декада місяця вересня. З детальним порядком денним ви можете ознайомитися за посиланням: https://tvrada.gov.ua/dokumenty-rajonnoyi-rady/proekty-rishen/