Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
37 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/08/2020 року№719
Про продовження терміну дії контрактів із керівниками спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району.

Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», заяв керівників Об’єднаного трудового архіву Тиврівського району та Тиврівської дитячої музичної школи, відповідно до Кодексу законів про працю України, Господарського кодексу України, статтей 43, 59, 60, частини 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада ВИРІШИЛА:

1.Продовжити термін дії контракту, укладеного з:

– головним лікарем комунального некомерційного  підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приймаком Валерієм Миколайовичем терміном на 4 (чотири) роки з 01 вересня 2020 року по 01 вересня 2024 включно;

– директором Об’єднаного трудового архіву Тиврівського району Шимко Ларисою Степанівною терміном на 4 (чотири) роки з 01 вересня 2020 року по 01 вересня 2024 включно;

– директором Тиврівської дитячої музичної школи Коломієць Юлією Іванівною терміном на 4 (чотири) роки з 01 вересня 2020 року по 01 вересня 2024 включно.

2.Доручити голові районної ради Красовському Я. Й. укласти додаткові угоди до контрактів з керівниками зазначеними в п. 1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник Т.О.).

                                                         

Голова районної ради  Я. Й. Красовський