Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№98смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває у власності Юрківського П. А.

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, позитивні висновки державної експертизи землевпорядної документації від 09.03.2016 року № 213 та від 09.03.2016 року № 216, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення – 01.01), що перебуває у власності Юрківського Пилипа Антоновича на території Пилявської сільської ради за межами населеного пункту с. Пилява, розроблену на замовлення гр. Логана  Д. О. Товариством з обмеженою відповідальністю «ВІНЕКС» нормативно-грошова оцінка якої становить:

        – площа земельної ділянки 1,6848 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   62 633 грн.;

         – площа земельної ділянки 1,6831 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   62 665 грн.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Рекомендувати гр. Логану Д. О. один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський