Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№92смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, що перебуває в оренді Чорного В. М.

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 11 січня 2016 року № 28-022-201/2-16 «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель» та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 10.12.2015 року № 1122, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб (код  цільового призначення – 10.07), що надана гр. Чорному Віктору Михайловичу  на умовах оренди на території Ворошилівської сільської ради за межами населеного пункту с. Ворошилівка, розроблену товариством з обмеженою відповідальність «Центр експертиз та бізнесу «Капітал-Інвест» нормативно-грошова оцінка якої становить:

        – площа земельної ділянки 3,9266 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   83741,75.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області

 

  1. Рекомендувати гр. Чорному В.М. один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки безоплатно передати до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський