Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№90смт Тиврів
Про структуру та штатний розпис районної ради.

Відповідно до ст. 43, 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», наказу Мінпраці України від 02 жовтня 1996 року №77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» та враховуючи висновки постійної комісій з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Ввести з 01 квітня 2016 року в штат виконавчого апарату районної ради посаду головного спеціаліста з питань інформаційного забезпечення, в межах фонду оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.

 

  1. Скоротити з 01 травня 2016 року одну штатну посаду консультанта з питань роботи зі зверненнями громадян загального відділу виконавчого апарату районної ради.

 

  1. Затвердити структуру і штатну чисельність районної ради в новій редакції (додається).

 

  1. Головному бухгалтеру районної ради Гончарук Т. В. внести зміни до штатного розпису районної ради, згідно додатку.

 

  1. Начальнику юридичного відділу виконавчого апарату районної ради (Рудик Н.В.) здійснити організаційно-правові заходи відповідно до вимог Кодексу законів про працю України.

 

  1. Додаток до рішення 29 сесії районної ради 6 скликання від 30 жовтня 2014 року № 500 «Про скорочення посади, введення нової посади та внесення змін до структури та штатного розпису районної ради» вважати таким, що втратив чинність.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Структура та штатна чисельність районної ради