Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№88смт Тиврів
Про Об'єднаний трудовий архів Тиврівського району.

Відповідно до частини 2 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном; з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти делеговані повноваження, передані сільськими, селищними, міською радами, в частині централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду, створених на території сільських, селищних, міської рад Тиврівського району, та кошти, передані до районного бюджету з сільських, селищних, міського бюджетів на виконання цих повноважень.
  2. Доручити голові районної ради укласти з сільськими, селищними, міською радами договори про надання субвенцій із сільських, селищних, міського бюджетів.
  3. Перейменувати Тиврівський районний Трудовий архів в Об’єднаний трудовий архів Тиврівського району.
  4. Затвердити в новій редакції Статут про Об’єднаний трудовий архів Тиврівського району, згідно додатку.
  5. Уповноважити директора Об’єднаного трудового архіву Тиврівського району Шимко Л.С. подати відповідні документи державному реєстратору для проведення державної реєстрації Статуту про Об’єднаний трудовий архів Тиврівського району відповідно до вимог чинного законодавства України.
  6. Рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 28.01.2016 року № 59 «Про прийняття делегованих повноважень щодо управління Об’єднаним трудовим архівом Тиврівського району» вважати таким, що втратив чинність.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Бойко В. В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський