Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№87смт Тиврів
Про передачу-приймання адміністративного приміщення.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60, частини 2 пункту 10 розділу V „Прикінцеві та перехідні положення Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", статей 135, 137 Господарського кодексу України, спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України в 2015 році, розпорядження голови обласної держаної адміністрації від 21 липня 2015 року №417 «Про заходи щодо утворення районних військових комісаріатів на території Вінницької області», враховуючи клопотання Тиврівської районної державної адміністрації та управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, висновки постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном; з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вилучити в управління праці та соціального захисту населення Тиврівського райдержадміністрації з оперативного управління адміністративне приміщення «А», яке розташоване за адресою: смт. Тиврів вул. Першотравнева, буд.6., площею 277,3 м2, , балансовою вартістю 84556 грн., рік введення в експлуатацію 1930, інвентарний номер 10310001 та передати безоплатно його Тиврівському районному військовому комісаріату в оперативне управління з правом балансоутримувача.

 

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення Тиврівського райдержадміністрації (Григорчук Б.С.), Тиврівському районному військовому комісаріату (Олещук А.О.), здійснити передачу-приймання адміністративного приміщення зазначеного в п. 1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів та надати акт приймання-передачі Тиврівській районній раді.

 

  1. Зобов’язати Тиврівську районну раду (Красовський Я.Й) укласти з Тиврівським районним військкоматом (Олещук А.О.) договір про оперативне управління адміністративним приміщенням «А», що розташоване за адресою: смт. Тиврів вул. Першотравнева, буд.6. після його передачі-приймання

 

  1. Рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 28.01.2016 року № 66 «Про вилучення та передачу в оперативне управління адміністративного приміщення» вважати таким, що втратив чинність.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Бойко В.В.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський