Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№86смт Тиврів
Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», клопотання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном; з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Тиврівської центральної районної лікарні, що розташований за адресою: вул. Шевченка, б.3, смт. Тиврів Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Бойко В. В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський