Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№85смт Тиврів
Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 1 грудня 2015 року № 13 «Про утворення та персональний склад постійних комісій районної ради»

Відповідно до статті 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи особисту згоду депутата районної ради Сілко Ж.О. та висновки постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики та гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести такі зміни до додатку 1 «Склад постійних комісій районної ради 7 скликання» рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 01.12.2015 року №13 «Про утворення та персональний склад постійних комісій районної ради», а саме ввести депутата районної ради СІЛКО Жанну Олександрівну до складу постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісія з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський