Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
5 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 31/03/2016 року№76смт Тиврів
Про діяльність закладів системи охорони здоров'я в районі та завдання щодо забезпечення ефективного медичного обслуговування громадян.

Заслухавши інформацію головного лікаря Тиврівської центральної районної лікарні Присяжного П.О. та звіт головного лікаря Комунального закладу «Тиврівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» про діяльність закладів системи охорони здоров'я в районі та завдання щодо забезпечення ефективного медичного обслуговування громадян сесія районної ради зазначає, що діяльність цих медичних закладів й установ здійснюється відповідно до норм чинного законодавства та Статутів.
Забезпеченість закладів охорони здоров’я на первинному рівні складає 7 лікарів, на вторинному рівні 25 лікарів на 10 тис.населення.
Чисельність прикріпленого населення на одну зайняту посаду лікаря загальної практики сімейної медицини становить 1593 чол. при обласному показнику 1602 чол. В стаціонарних відділеннях Тиврівської ЦРЛ функціонує 155 ліжка, що складає 36 од. на 10 тис.населення.
В 2015 році значно зросла кількість проведених флюорографічних, функціональних, ультразвукових досліджень.
Поліпшилась якість надання послуг в денних стаціонарах.
Разом з цим сталою є тенденція до зростання загальної захворюваності населення. Показники підліткової захворюваності, захворюваності на туберкульоз, цукровий діабет, гіпертонію є значно вищими за середньообласні.
На підставі викладеного, враховуючи висновок постійних комісій з питань гуманітарної та соціальної політики та з питань економічного розвитку району та управління майном, керуючись пунктом 8 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію головного лікаря Тиврівської центральної районної лікарні Присяжного П.О. та головного лікаря КЗ «Тиврівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Приймака В.М. взяти до відома.
  2. Визнати роботу Тиврівської центральної районної лікарні та КЗ «Тиврівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» такою, що потребує подальшого покращення.
  3. Затвердити заходи щодо вдосконалення діяльності первинної та вторинної ланки медицини району для надання населенню якісної медичної допомоги згідно з додатком.
  4. З метою вивчення ситуації та забезпечення надання ефективного медичного обслуговування жителів району, створити тимчасову комісію з числа депутатів районної ради, керівництва райдержадміністрації, головних лікарів медичних закладів району та фахівців у галузі охорони здоров’я, під головуванням голови постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики Швеця Б.С.
  5. Постійній комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.):
  • Визначитись із персональним складом тимчасової комісії та подати його на затвердження голові районної ради;
  • Прийняти на своєму засіданні текст звернення щодо недопущення скорочення штатної чисельності медичного персоналу закладів охорони здоров’я Тиврівського району до Міністерства охорони здоров’я, обласної державної адміністрації та обласної Ради від імені депутатів районної ради та органів місцевого самоврядування району.
  1. По закінченню роботи тимчасової комісії, на черговій сесії районної ради заслухати звіт про результати її роботи.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.) та з питань економічного розвитку району та управління майном (Бойко В.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. ЗАХОДИ щодо вдосконалення діяльності первинної та вторинної ланки медицини району для надання населенню якісної медичної допомоги