Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
39 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/11/2020 року№732
Про надання дозволу на сумісне використання приміщення, що знаходиться на балансі КНП «Тиврівська ЦРЛ».

Розглянувши лист КНП «Тиврівський РЦПМСД», відповідно до глави 60 Цивільного кодексу України, ст. 43, 59, ч. 10 розділу V статті 60 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення», районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл КНП «Тиврівський РЦПМСД» на сумісне використання приміщенням поліклініки, що знаходиться на балансі КНП «Тиврівська ЦРЛ» на 23,24 кв.м. (8,84 кв.м. – приміщення туалету, 14.4 приміщення для огляду), (перший поверх), що розташований за адресою: смт. Тиврів вул. Шевченка 2 а, що знаходиться на балансі КНП « Тиврівська ЦРЛ».

 

  1. Доручити головному лікарю КНП «Тиврівський РЦПМСД» Приймаку В.М. внести зміни до договору позички (безоплатного користування) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад, сіл селищ, міста Тиврівського району № 18 від 01.01.2019 р.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський