Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
39 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/11/2020 року№729
Про затвердження фінансового плану КНП «Тиврівський РЦПМСД» на 2020 рік в новій редакції зі змінами.

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки», Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради, затвердженого рішенням 25 сесії Тиврівської районної ради 7 скликання від 23 жовтня 2018 року №531, враховуючи клопотання КНП «Тиврівський РЦПМСД» районна рада ВИРІШИЛА:

        1.Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський РЦПМСД» на 2020 рік в новій редакції (додається).

  1. Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський РЦПМСД» (Приймаку В.М.) забезпечити дієвий контроль за своєчасним виконанням вимог, передбачених за значеним фінансовим планом.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський