Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№72смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва, що належить на праві власності Томчуку Е. О.

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 11 січня 2016 року № 28-022-201/2-16 «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель», позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 28 грудня 2015 року № 1188 та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1008 га для ведення індивідуального садівництва (код  цільового призначення – 01.05) кадастровий номер 0524587900:01:006:0273, що належить на праві власності Томчуку Емілю Олександровичу на території Яришівської сільської ради за межами населеного пункту с. Яришівка, розроблену Вінницькою регіональною філією ДП « Центр державного земельного кадастру» на замовлення гр. Бусько Н. Е. нормативно-грошова оцінка якої становить 2 092 грн. 00 коп.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Рекомендувати гр. Бусько Н. Е. один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки безоплатно передати  до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський