Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
36 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/06/2020 року№713
надання дозволу на списання майна КНП «Тиврівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 та 5 статті 60, абзацу 2, пункту 10 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 04 квітня 2013 року № 328 «Про затвердження Положень щодо окремих питань комунальної власності», враховуючи клопотання КНП «Тиврівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на списання матеріальних цінностей, а саме, основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів, що знаходяться в оперативному управлінні КНП «Тиврівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», згідно додатків.

 

  1. КНП «Тиврівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Приймак В.М.) здійснити заходи  зі   списання   майна,   відповідно   до  чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів, та надати відповідні акти виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й.Красовський