Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
36 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/06/2020 року№711
внесення змін до контрактів з керівниками установ, закладів культури, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району

Відповідно до частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Тиврівської районної державної адміністрації, сектору культури, молоді та спорту Тиврівської райдержадміністрації від 26 травня 2020 року №76/01-1/22 та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики та з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до контракту з директором Тиврівського районного Будинку культури Вишневським Петром Тимофієвичем шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 1).
  2. Внести зміни до контракту з директором Тиврівської центральної районної бібліотеки Коренюк Нілею Петрівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 2).
  3. Внести зміни до контракту з директором Тиврівського районного краєзнавчого музею Олімчук Антоніною Іванівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 3).
  4. Внести зміни до контракту з директором Тиврівської дитячої музичної школи Коломієць Юлією Іванівною шляхом укладення додаткової угоди, яка є його невід’ємною частиною (додаток 4).
  5. Застосувати зміни до контракту з 01 червня 2020 року.
  6. За наявності достатнього обсягу коштів на заробітну плату, комунальні послуги надати право керівникам установ, закладів культури, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району отримувати матеріальну допомогу в межах затвердженого фонду оплати праці.
  7. Головному розпоряднику коштів районного бюджету взяти під особистий контроль виконання пунктів 1-5 цього рішення.
  8. Доручити голові районної ради Красовському Я. Й. укласти додаткові угоди до контрактів, які укладені з керівникам установ, закладів культури, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району.
  9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.) та з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я. Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. ДОДАТКОВА УГОДА №1 про внесення змін до контракту
Додаток 2. ДОДАТКОВА УГОДА №2 про внесення змін до контракту
Додаток 3. ДОДАТКОВА УГОДА №3 про внесення змін до контракту
Додаток 4. ДОДАТКОВА УГОДА №4 про внесення змін до контракту