Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
36 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/06/2020 року№706
структуру та штатну чисельність районної ради в новій редакції

Відповідно до статті 32, 40, 247 Кодексу законів про працю України статті 43, 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №441 «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268», листа Вінницької обласної державної адміністрації від 10 червня 2020 року №01.01-52/3628, листа Тиврівської райдержадміністрації від 03 червня 2020 року №01/01-20/828 та враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, районна рада В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити структуру і штатну чисельність районної ради в новій редакції (згідно додатку).
  2. Ліквідувати структурні підрозділи виконавчого апарату районної ради з 01 вересня 2020 року:

– загальний відділ виконавчого апарату районної ради;

– юридичний відділ виконавчого апарату районної ради;

– відділ організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату районної ради. 

  1. Скоротити з 01 вересня 2020 року такі штатні посади:

– головний спеціаліст з організаційних питань відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з громадськістю;

– головний спеціаліст з питань комунальної власності юридичного відділу виконавчого апарату районної ради;

– начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради;

– оператор комп’ютерного набору юридичного відділу виконавчого апарату районної ради;

– прибиральниця загального відділу виконавчого апарату районної ради.

  1. Створити в межах фону оплати праці Тиврівської районної ради з 01 вересня 2020 року відділ управління діяльністю виконавчого апарату районної ради 6 (шість) штатних одиниць.
  2. Перевести з 01 вересня 2020 року:

– керуючого справами виконавчого апарату районної ради на посаду начальника відділу управління діяльністю виконавчого апарату районної ради;

– начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради на посаду головного спеціаліста із звернення громадян відділу управління діяльністю виконавчого апарату районної ради;

– начальника відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з громадськістю на посаду спеціаліста організаційного забезпечення відділу управління діяльністю виконавчого апарату районної ради;

– інспектора загального відділу виконавчого апарату районної ради на посаду інспектора відділу управління діяльністю виконавчого апарату районної ради.

– водій автомобіля відділу організаційного забезпечення діяльності ради та зв’язків з громадськістю на посаду водія автомобіля відділу управління діяльністю виконавчого апарату районної ради.

  1. Ввести в межах фонду оплати праці Тиврівської районної ради з 01 вересня 2020 року штатну посаду діловода відділу управління діяльністю виконавчого апарату районної ради.
  2. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Колісніченко Л.А. внести зміни до штатного розпису районної ради, згідно додатку.
  3. Начальнику юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Рудик Н.В. здійснити організаційно-правові заходи відповідно до вимог чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О. О.).
Голова районної ради Я. Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Структура та штатна чисельність районної ради