Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№70смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надані ТОВ «Агробуг».

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 11 січня 2016 року № 28-022-201/2-16 «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель» та враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 10.12.2015 року № 1122, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що надані ТОВ «Агробуг» на умовах оренди на території Пилявської сільської ради за межами населеного пункту с.Пилява, розроблену державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» нормативно-грошова оцінка яких становить:

 

        – площа земельної ділянки 10,1531 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить    365066,4  грн;

        – площа земельної ділянки 13,6606 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить    72069,6  грн;

       

  1.   Копію цього рішення направити Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Рекомендувати ТОВ «Агробуг» один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  безоплатно передати  до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1.      Контроль за виконанням цього  рішення покласти на    на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський