Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
35 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2020 року№699смт Тиврів
Про приєднання громади Тиврівського району до народної законодавчої ініціативи реформування земельних відносин

Тиврівська районна рада як орган місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад Тиврівського району та одночасно громадян України, наділених виборчим правом та правом голосу, розглянувши звернення Всеукраїнського Об’єднаного штабу захисту української землі щодо приєднання територіальних громад до народної ініціативи про створення Єдиної національної програми реформування земельних відносин, викладеної у тексті «Вимог щодо впровадження земельної реформи Україні» та «Настанов до земельної реформи в Україні» (додаток 1 та 2), керуючись статтями 5, 7, 13,14,140-143 Конституції України та статтями 2,10, 26, частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:           

  1. Підтримати текст «Вимог щодо впровадження земельної реформи» та «Настанов до земельної реформи в Україні» (додаток 1,2).
  1. З метою практичної реалізації змісту цих Вимог та Настанов:

а) від імені територіальних громад Тиврівського району затвердити текст звернення (наказу) до Народного Депутата України Борзової Ірини Наумівни, обраного в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 14 (додаток 3);

б) уповноважити голову районної ради Красовського Ярослава Йосиповича на підписання та направлення відповідного звернення (наказу) Народному Депутату України.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. ВИМОГИ щодо впровадження земельної реформи в Україні
Додаток 2. НАСТАНОВИ ДО ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ
Додаток 3. ДОРУЧЕННЯ