Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
35 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2020 року№698смт Тиврів
Про передачу майна в комунальну власність територіальних громад смт.Тиврів.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», рішення 52 сесії Тиврівської селищної ради 7 скликання від 04 березня 2020 року № 504 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади смт.Тиврів майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування, фінансів та бюджету; з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:           

  1. Передати безоплатно в комунальну власність територіальної громади смт.Тиврів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тиврівського району майно:

– нежитлове приміщення, яке розташоване за адресою: смт.Тиврів, вул.Тиверська,47, загальною площею 139,8 м.кв. і перебуває на балансі Тиврівської районної ради:

– рухоме майно, яке перебуває на балансі Тиврівської районної ради, згідно додатку 1.

  1. Доручити голові районної ради (Красовський Я.Й.) розірвати договори безоплатного користування майном зазначеним в п.1 цього рішення.
  1. Створити комісію з прийому-передачі майна, зазначеного в п.1 цього рішення згідно додатку 2.

Комісії з прийому-передачі здійснити відповідно до вимог чинного законодавства вся необхідні заходи. Акти приймання-передачі в місячний термін надати до виконавчого апарату Тиврівської районної ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії
    районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.); з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. ПЕРЕЛІК майна, яке передається у власність територіальній громаді смт.Тиврів
Додаток 2. СКЛАД КОМІСІЇ з прийому-передачі майна, яке передається у власність територіальній громаді смт.Тиврів