Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
35 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2020 року№692смт Тиврів
Про створення опорного профільного закладу освіти «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область».

Розглянувши клопотання управління освіти, молоді та спорту Тиврівської районної державної адміністрації від 13 лютого 2020 року №01-27/, відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України № 532 від 19 червня 2019 року «Про затвердження Положення про освітній округ і опорний заклад освіти», враховуючи рішення конкурсної комісії із визначення опорного закладу освіти та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:      

  1. Створити комунальну організацію (установу, заклад) опорний профільний заклад освіти «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область» шляхом перейменування закладу «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область», що розташована за адресою: 23300, Вінницька область, Тиврівський район, смт. Тиврів, вул. Тиверська, 14 у комунальну організацію (установу, заклад) опорний профільний заклад освіти «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область».
  2. Директору комунальної організації (установи, закладу) опорного профільного закладу освіти «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область» Подзігуну А.М.:

2.1. Розробити Статут опорного профільного закладу освіти «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область» та подати на розгляд сесії районної ради.

2.2. Здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством України, пов’язані з перейменуванням юридичної особи.

  1. Визнати, що комунальна організація (установа, заклад) опорний профільний заклад освіти «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область» є правонаступником майна, прав та обов’язків закладу «Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область».
  2. Рекомендувати Тиврівській селищній раді та Новоміській сільській раді прийняти рішення «Про створення опорного закладу освіти та утворення його філії» Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст., Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. відповідно до рішення конкурсної комісії.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський