Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
35 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/03/2020 року№691смт Тиврів
Про внесення доповнень до Програми забезпечення виконання Тиврівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень».

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання районної державної адміністрації та висновок постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:      

  1. Внести доповнення до  Програми забезпечення виконання Тиврівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень (зі змінами), затвердженої рішенням 6 сесії районної ради 7 скликання  від 23 червня 2016 року № 110, термін дії якої продовжено на 2020 рік, а саме:

Підпункт 4 пункт 6.3 розділу 6.Фінансове забезпечення Програми доповнити словами:

  • оплата послуг з побудови, створення і впровадження системи спостереження за станом технічних засобів охоронної сигналізації на об’єкті, сповіщення уповноважених осіб та правоохоронних органів, та збільшити орієнтовну суму фінансування по даному пункту на 100 тис.грн.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський