Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
3 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/01/2016 року№68смт Тиврів
Про підтримку звернення депутатів Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області.

Керуючись ч.2 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Враховуючи те, що факти викладені у зверненні депутатів Мурованокуриловецької районної ради Вінницької області мають місце і в Тиврівському районі підтримати звернення депутатів Мурованокуриловецької районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об‘єктів районного, обласного і державного значення (додається).

 

  1. Дане рішення районної ради надіслати Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. ЗВЕРНЕННЯ депутатів Мурованокуриловецької районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об‘єктів районного, обласного і державного значення