Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/01/2020 року№675смт Тиврів
Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Тиврівському районі на 2015-2020 роки.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:      

  1. Внести доповнення до розділу «Заходи, направлені на виконання» Програми розвитку місцевого самоврядування у Тиврівському районі на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2015 року № 26, а саме:

– у пункті 4. «Розроблення, видання друкованої продукції та методичних посібників за участю фахівців та науковців. Закупівля депутатських значків та виготовлення посвідчень депутатам та іншої необхідної атрибутики» у графі «Орієнтовні обсяги фінансування ресурсів, тис.грн. у тому числі за роками» встановити видатки у сумі 4,5 тис.грн. на 2020 рік;

      – у пункті 7. «Участь у роботі Української асоціації місцевих та регіональних влад, Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування» у графі «Орієнтовні обсяги фінансування ресурсів, тис.грн. у тому числі за роками» встановити видатки у сумі 14,0 тис.грн. на 2020 рік.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський