Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/01/2020 року№673смт Тиврів
Про звіт директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району» Тиврівської районної ради Вінницької області

Заслухавши звіт директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району» Тиврівської районної ради Вінницької областіКакулії Л.Л. про діяльність за 2019 рік , сесія районної ради зазначає наступне.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району» Тиврівської районної ради Вінницької області (далі – ІРЦ) створена рішенням сесії Тиврівської районної ради від 22.08.2018 № 499, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Станом на 01 січня 2020 року вІРЦ працюють: директор, 2 вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог, 2 практичні психологи. Всі працівники мають вищу спеціальну освіту, а 2 працівники (вчитель-реабілітолог, вчитель-дефектолог) навчаються. В зв'язку з вимогами передбаченими законодавчими актами (спеціальна освіта) в установі є вакантні посади вчителя-логопеда та дефектолога.

Основним завданням команди фахівців інклюзивно-ресурсномого центру– є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту. Відповідно до заяв та необхідного пакету документів від батьків, зареєстровано 116 дітей, які пройшли комплексну оцінку розвитку дитини. Загалом в ІРЦ отримують послуги більше 300 дітей Тиврівського району, в тому числі і Гніванської ОТГ. З Гніванською ОТГ підписано угоду про співпрацю та спільне фінансування ІРЦ.

З огляду на вищезазначене , керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:      

1.Звіт директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Тиврівського району» Тиврівської районної ради Вінницької областіКакулії Л.Л. про діяльність за 2019 рік взяти до відома.

  1. Комунальній установі «Інклюзивно – ресурсний центр Тиврівського району» Тиврівської районної ради Вінницької області (директор Какулія Л.Л.) продовжувати роботу по

–  вдосконаленню та посиленню супроводу батьків, які виховують дітей з ООП;

  • вдосконаленню педагогічної майстерності фахівців установи з питань інноваційних методів роботи з дітьми з ООП;
  • покращенню матеріально-технічної бази установи;
  • вдосконаленню алгоритму співпраці фахівців КУ ІРЦ з командами психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП  закладів освіти району, батьками, громадськістю тощо.
  • заповненню вакантних посад педагогами відповідних спеціальностей.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О.Т.); з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський