Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/01/2020 року№671смт Тиврів
Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку у населених пунктах Тиврівського району.

Заслухавши інформації начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Присяжнюка А.В. та начальника Гніванського відділення поліції Жмеринського відділу поліції у Вінницькій області Василика В.В. «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку у населених пунктах Тиврівського району», сесія районної ради зазначає наступне.
Головними завданнями відділень поліції є забезпечення правопорядку, захист прав, свобод та законних інтересів громадян. Запорукою у досягненні яких є тісна співпраця населення, органів місцевого самоврядування, громадськості з органами поліції.
У 2019 році відділеннями поліції району зареєстровано 4131заява та повідомлень громадян, з яких 489 із ознаками кримінального правопорушення, відомості про які внесені до ЄРДР.
У впровадженні знаходилося 799 кримінальних правопорушень.Зареєстровано до ЄРДР 241 кримінальне правопорушення. Порівняно з минулим звітним періодом на 30% зменшилося.
Постійно здійснюються профілактика злочинності, над цим працюють зокрема патрульні групи. Вжиті протягом 2019 року організаційні і практичні заходи, сприяли закріпленню і розвитку окремих позитивних тенденцій в оперативній обстановці та дозволили зберегти контроль за криміногенною ситуацією.
Відповідно до пункту 36 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:      

1.Інформації начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Присяжнюка А.В. та начальника Гніванського відділення поліції Жмеринського відділу поліції у Вінницькій області Василика В.В. «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку у населених пунктах Тиврівського району взяти до відома.

  1. Тиврівському відділенню поліції Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області (Присяжнюк А.В.), Гніванському відділенню поліції Жмеринського відділу поліції у Вінницькій області (Василик В.В.) постійно працювати над посиленням боротьби із злочинністю та її профілактики з метою встановлення довіри до правоохоронної системи і загалом до органів державної влади.

3.Контроль за виконанням  цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно- територіального устрою (Степанишин С.М.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський