Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
32 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/12/2019 року№668смт Тиврів
Про надання дозволу на списання майна КНП «Тиврівська центральна районна лікарня».

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 та 5 статті 60, абзацу 2, пункту 10 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 18 сесії районної ради 6 скликання від 04 квітня 2013 року № 328 «Про затвердження Положень щодо окремих питань комунальної власності», враховуючи клопотання КНП «Тиврівська центральна районна лікарня» та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна

ВИРІШИЛА:      

  1. Надати дозвіл на списання непридатних до експлуатації основних засобів, що знаходяться в оперативному управлінні КНП «Тиврівська центральна районна лікарня», згідно додатку.
  1. КНП «Тиврівська центральна районна лікарня» (Присяжний П.О.) здійснити заходи  зі   списання   майна,   відповідно   до  чинного законодавства України, з оформленням необхідних документів, та надати акти на ліквідацію основних засобів виконавчому апарату районної ради.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Майно, що пропонується до списання КНП «Тиврівською ЦРЛ» станом 01.11.2019 р.