Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
32 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/12/2019 року№665смт Тиврів
Про затвердження списку присяжних Тиврівського районного суду Вінницької області.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 64, 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, подання Тиврівського районного суду Вінницької області від 07 жовтняя 2019 року № 03-06/89/2019, за згодою громадян бути присяжними, які постійно проживають на території Тиврівського району, на яку поширюється юрисдикція Тивріського районного суду, відповідають вимогам статті 65 визначеного Закону, з метою забезпечення згідно з Конституцією України безпосередньої участі народу у здійснені правосуддя та враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:      

  1. Затвердити список присяжних, які є громадянами України, постійно проживають на території Тиврівського району, на яку поширюється юрисдикція Тиврівського районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та надали згоду бути присяжними, у кількості 20 громадян (додається).
  2. Список присяжних Тиврівського районного суду Вінницької області затвердити один раз на три роки і переглядати у разі необхідності за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.
  3. Виконавчому апарату районної ради (Колісніченко Л. А.):

– сформований та затверджений список присяжних Тиврівського районного суду Вінницької області надати в паперовому та електронному виді Тиврівському районному суду Вінницької області;

– список присяжних Тиврівського районного суду Вінницької області опублікувати в районній газеті «Маяк» та на офіційному веб-сайті районної ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).

               

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Список присяжних Тиврівського районного суду Вінницької області