Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
32 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/12/2019 року№661смт Тиврів
Про затвердження змін до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський РЦПМСД».

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78 Господарського кодексу України, Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради, затвердженого рішенням 25 сесії Тиврівської районної ради 7 скликання від 23 жовтня 2018 року №531, враховуючи клопотання КНП «Тиврівський РЦПМСД», висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:                      

  1. Затвердити зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік, що додаються.
  2. Головному лікарю  Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Приймак В.М.) забезпечити дієвий контроль за своєчасним виконанням вимог, передбачених зазначеним фінансовим планом.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік