Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
31 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/09/2019 року№646смт Тиврів
Про надання дозволу на укладення договору оренди адміністративного приміщення.

Відповідно до п.19 ч.1 ст.43 та п.п.5, 6 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 05 січня 2012 року № 170 «Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району», рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 16 серпня 2012 року № 244 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад району та пропорції її розподілу» (зі змінами), враховуючи клопотання квартирно-експлуатаційного відділу м. Вінниця, висновок постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:                      

  1. Дозволити Управлінню праці та соціального захисту населення Тиврівського райдержадміністрації (Чичкалюк О.А.) укласти договір оренди адміністративного приміщення «А», яке розташоване за адресою: смт. Тиврів вул. Першотравнева, буд.6., площею 329,6 м2, , з Квартирно-експлуатаційним відділом м. Вінниця Міністерства Оборони України, з орендною платою 1 грн. в рік, строком на 2 роки 364 дні, для розміщення Тиврівського районного військового комісаріату.
  1. Доручити Управлінню праці та соціального захисту населення Тиврівського райдержадміністрації (Чичкалюк О.А.) в місячний термін укласти договір оренди адміністративного приміщення зазначеного в пункті 1 цього рішення у відповідності до Положення та чинного законодавства України з оформленням належних документів.
  1. Рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 31.03.2016 року № 87 «Про передачу-приймання адміністративного приміщення» вважати таким, що втратило чинність.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж. О.); з питань гуманітарної та соціальної політики (Нижник О. Т.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський